Strategia firmy DRIVAL s.c. w zakresie specjalistycznych przyczep bagażowych

Zadaliśmy sobie podstawowe pytania

  • Dokąd zmierza nasza Firma?
  • Czym się wyróżnia?
  • Jak osiągnąć sukces?

Znamy odpowiedzi, a efektem tych działań jest program jasno określający misje, wizję i strategię Firmy.

Skupiamy się na trzech obszarach:

Jasno sprecyzowaliśmy misję Firmy

Nasza misja określa drogę, która umożliwi firmie wejście na rynek specjalistycznych przyczep bagażowych w oparciu o klientów strategicznych na polskich i unijnych rynkach.

Firma produkować będzie przyczepy, które mogą być również używane w zestawie zabudowany samochód dostawczy-przyczepa, umożliwiającym poprawę efektywności transportu towarów poprzez zwiększenie powierzchni załadunkowej środka transportu.

Wypracowaliśmy jednolitą kulturę firmy

Nasz biznes napędza świadomość naszych pracowników, którzy czują się odpowiedzialni za sukces firmy.

„Pracuj tak, jakbyś pracował w swojej Firmie”  – to nasze motto, które przyświeca nam wszystkim w DRIVAL s.c.

Strategia działania

Nasza rozległa specjalistyczna wiedza dotyczącą rynku specjalistycznych przyczep bagażowych, potrzeb klientów oraz konstrukcji i technologii produkcji pozwala na jej efektywne wykorzystanie.

Codzienna pasja zmienia się w realne zyski, nasze i naszych klientów, a dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom podnosimy funkcjonalność i jakość produktów.

Nasi Klienci wyznaczają nam ambitne i trudne zadania a my nie boimy się ich realizować, dzięki temu cały czas powiększamy nasze doświadczenie. Realizacja tych zadań pozwala nam osiągnąć długofalowy sukces. Nie osiągnęlibyśmy go, gdyby nie bliska współpraca z naszymi strategicznymi Klientami na polskim i europejskim rynku dlatego systematycznie będziemy ją rozszerzać.

Mamy wiedzę, aby być bardzo dobrym producentem i dostawcą.

Nasz zespół pracowników jest mieszanką młodych ludzi żądnych sukcesu i osób, które mają wieloletnie doświadczenie w wielu branżach.

Jesteśmy w stanie realizować projekty na wysokim poziomie.

Realizując projekt, zwracamy uwagę na design, jakość, innowacyjność, technologie wykonania, użycie ekonomicznych materiałów, a także efektywność kosztów w przyszłości.

Z tego wynika nasza wizja:

Nasza wizja

„Poprzez zespołową świadomość kreujemy nowe wartości”

Hubert Niezgoda