W czym się specjalizujemy?

Jesteśmy młodą firmą, …. ale jej właściciele posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży.

Zajmujemy się produkcją i montażem zabudów pojazdów dostawczych i ciężarowych oraz przyczep specjalistycznych, które mogą być użyte w zestawie z pojazdem dostawczym.

Aby byli Państwo doskonale zorientowani w tym co robimy, tworzymy tą stronę internetową.

Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tutaj wszystkie interesujące Was informacje.

To cząstka naszej Firmy, która pozwoli znaleźć oferowane przez nas produkty. To bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami, którzy rozwiążą wszelkie wątpliwości i udzielą odpowiedzi na Wasze pytania i przekażą interesujące Was informacje.

Dziękujemy Wam za to

….to dzięki Wam nasza Firma stale się rozwija i zwiększa spektrum swojego działania.

Od kilku lat specjalizujemy się w zabudowach samochodowych do aut dostawczych typu Fiat, Iveco, Mercedes, VW, Peugeot, Renault i Citroen.

Nasi Klienci są zadowoleni ze współpracy z nami o czym świadczy fakt, że wracają do nas i zlecają nam realizacje swoich nowych projektów.

Jesteśmy im za to wdzięczni i obiecujemy, że będziemy robić wszystko aby ich zadowolenie było niezmiennie takie same.

Zapraszamy do naszych specjalistów, którzy są zorientowani na Wasze potrzeby i czekają na jeszcze większe wyzwania. Nie boimy się wyzwań, bo tylko poprzez ich realizacje zwiększamy nasze doświadczenie i budujemy umiejętności zespołu pracowników, którzy dzięki temu nie boją się realizacji trudnych projektów.

Hubert Niezgoda i Zespół Pracowników DRIVAL

Mamy wiedzę, aby być bardzo dobrym producentem i dostawcą.

Nasz zespół pracowników jest mieszanką młodych ludzi żądnych sukcesu i osób, które mają wieloletnie doświadczenie w wielu branżach.

Jesteśmy w stanie realizować projekty na wysokim poziomie.

Realizując projekt, zwracamy uwagę na design, jakość, innowacyjność, technologie wykonania, użycie ekonomicznych materiałów, a także efektywność kosztów w przyszłości.

Z tego wynika nasza wizja:

Nasza wizja

„Poprzez zespołową świadomość kreujemy nowe wartości”

Hubert Niezgoda