DRIVAL s.c. to ekspert w dziedzinie produkcji kontenerów różnych typów. Nasze wieloletnie doświadczenie, zapewnia profesjonalną i terminową realizację inwestycji.

DRIVAL s.c. to Firma, która posiada zgrany zespół pracowników, którzy zrealizują każdy pomysł. Dzięki nim w naszej firmie powstało i powstaje wiele innowacyjnych projektów. Najważniejszy jest klient i jego potrzeby.

Produkujemy kontenery z pasją. Stworzyliśmy bogatą ofertę, z której mogą skorzystać zarówno osoby prywatne i firmy

U nas zawsze można liczyć na fachowego doradztwa. Doradzamy w zakresie rozwiązań, które będą nie tylko praktyczne, ale jednocześnie nowoczesne i służyć przez wiele lat. 

KONTENER MODUŁOWY? Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy swoje rozwiązania.

Z pewnością dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Zależy nam na tym, aby wyprodukowany przez nas kontener był na miarę potrzeb Klienta i przyniósł mu ogromną satysfakcję.

Mamy w swojej realizacji wiele kontenerów magazynowych, biurowych, mieszkalnych, socjalnych, sanitarnych, pawilonów handlowych, usługowych i ekspozycyjnych, stróżówek i ram kontenerowych

Wiele kontenerów powstało w oparciu o specjalne niestandardowe potrzeby i zostały wyprodukowane na indywidualne zamówienia.

Dzięki DRIVAL s.c. mamy w jednym miejscu szeroki wybór produkowanych kontenerów, jak również oszczędność czasu i indywidualne wsparcie doradcy.

Nasz doradca współpracuje od chwili pomocy przy wyborze konkretnego produktu, aż po dostarczenie na miejsce i montażu.

Skontaktuj się proszę z naszym specjalistą_doradcą.