DRIVAL producent przyczep specjalistycznych Produkujemy od 2010

W 2010 r. w Żelechlinku została wyprodukowana pierwsza przyczepa marki DRIVAL. Była to dwuosiowa przyczepa typu hochlader, kiprowana do transportu pojazdów o DMC 3000 i 3500 kg z systemem chowania belki oświetleniowej pod platformą załadunkową. Mieliśmy racje wybierając ten kierunek produkcji. Niebawem okazało się, że przyczepa jest poszukiwana na runku niemieckim i austriackim. Zleciliśmy firmie WWW.Idiada.com wykonanie homologacji europejskiej i po dwóch miesiącach byliśmy w jej posiadaniu.

Od tego czasu wiele się zmieniło. Produkujemy przyczepy specjalistyczne typu autotransporter, liftowaną, furgon, do transportu mini koparek, Cargo, platformę z najazdami i przyczepę do przewozu dużych zwierząt, która też okazała się szlagierem rynkowym.

Sprzedajemy nasze wyroby w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, gdzie współpracujemy z największym dealerem przyczep firmą DALTEC.

Jesteśmy średnim przedsiębiorstwem działającym na rynku przyczep specjalistycznych. Mamy międzynarodową homologację, umożliwiającą rejestrację dwu i trzyosiowych modeli przyczep – 1300–3500 kg o wielu możliwościach zabudowy – potwierdzoną certyfikatem CoC.

 

drival-9865drival-9865

Mamy zespół doświadczonych i zaangażowanych konstruktorów, którzy potrafią zaprojektować i przeprowadzić wykonanie prototypu pojazdu a potem uruchomienie produkcji seryjnej,

Słuchamy naszych odbiorców i partnerów biznesowych. Co procentuje w bardzo dobrych rozwiązaniach konstrukcyjnych, które bronią się na rynku swoją funkcjonalnością i niezawodnością.

Zapraszamy do przeanalizowania naszej oferty. Jesteśmy otwarci na współpracę i serdecznie zapraszamy do zakupu produktów marki DRIVAL.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 10 standardowych modeli przyczep, zarówno towarowych, lawet do transportu samochodów, jak i przyczep do transportu sprzętu budowlanego i zwierząt. Produkujemy podwozia pod cysterny do przemysłu spożywczego oraz inne specjalistyczne urządzenia.

Nasze przyczepy charakteryzuje dużą wytrzymałością a materiały wykorzystywane do produkcji spełniają najwyższe kryteria jakościowe.

Podzespoły renomowanych producentów takich jak AL-KO, KNOTT zapewniają długi i bezawaryjny okres eksploatacji. Nasza firma zatrudnia ponad 40 pracowników, których szkolimy w technologii produkcji.

Dysponujemy parkiem maszynowym który pozwala produkować od fazy projektu do produktu finalnego.